HasičiČeperka

  • Novinky
  • JPO
  • SDH
  • Sport
  • Fotogalerie


Domů » Fotogalerie » Školka u nás v hasičárně 2009

Za kolik to máme?

Za kolik to máme?Za kolik to máme?
Kategorie:
  • Školka u nás v hasičárně 2009
  • Náhled

Vtipy cenzurované

Hasič přijde do zbrojnice, dá si kávu a řekne ostatním kolegům: "Pomalinku se zvedejte, hoří finanční úřad!"





Webhosting poskytl server TELE3.